Zamknięty 
Zmiany w systemie rekrutacji do firmy, regulaminach obowiązujących w firmie
#1
Z dniem 9 kwietnia br. zachodzą zmiany w systemie rekrutacji do firmy, regulaminach obowiązujących w firmie oraz organizacji pracy Działu Kadr.
  • Następuje zmiana punktu 2.1 regulaminu forum, nowa treść brzmi następująco "Każda osoba, która pracuje w vfirmie powinna mieć ukończone 14 lat".
  • Dodaje się punkt 2.2 regulaminu forum o treści "Punkt 2.1 nie ma zastosowania wobec osób zatrudnionych przed 8 kwietnia 2020 r."
  • Zmienia się numerację punktów 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6 i 2.7 na odpowiednio 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7 i 2.8.
  • Likwiduje się głosowanie Działu Kadr jako element procesu rekrutacji do firmy.
  • Wprowadza się zmiany w punktacji, progach przyjęcia i ogólnym ocenianiu wniosków o przyjęcie do firmy, które od teraz stanowią jedyny element procesu rekrutacji do firmy.
  • Znosi się aktualny podział pracy kadrowych, wprowadza się jednosobowe dyżury Działu Kadr - grafik dyżurów będzie wpisywany w grafik pod nickiem dyżurującego Nadzorcy Ruchu, plan dyżurów na dany tydzień będzie również pojawiał się na kanale #kadry na Discordzie, dla ułatwienia będzie on przypinany. Składając wniosek należy oznaczyć nickiem dyżurującego Kadrowego.
  • Wprowadzona zostaje nowa zasada dotycząca urlopów i zwolnień: "Dyżurujący kadrowy ma 3 godziny od momentu złożenia wniosku na jego rozpatrzenie (poprzez rozpatrzenie rozumie się informację o jego przyjęciu bądź odrzuceniu), natomiast maksymalny czas na wpisanie do grafiku bądź wątku wynosi okres do końca dnia złożenia wniosku. Dotyczy to także wpisywania zwolnień do grafiku. Wszelkie ponaglanie dyżurującego Kadrowego w związku z wypełnianymi przez jego obowiązkami wiąże się z odrzuceniem wniosku."
W związku ze zmianą w systemie rekrutacji, w dniu 8 kwietnia br. nastąpi przerwa techniczna w postaci zawieszenia przyjmowania wniosków do firmy w godzinach 00:00 - 23:59.
Wszystkie wnioski złożone do 7 kwietnia br. do godziny 23:59 będą rozpatrzone według starego systemu.

Prezes KPKM & Kierownik Działu Kadr
@Aleks
Zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości